APIE MUS

KAS MES ESAME

ELODENA jau du dešimtmečius dirba apvalios medienos perdirbimo srityje ir specializuojasi produktų iš lapuočių medienos gamyboje.

Bendradarbiaujame su kitomis perdirbimo įmonėmis ir tiekiame jiems medienos ruošinius, taip pat dirbame ir su prekybos taškais. Siūlome didelę įvairovę ruošinių matmenų ir baigtinių produktų, skirtų vidaus ir pirties apdailai.

GAMINAME:
1. Vidaus dailylentes;
2. Pirties suoliukių/ gultų lenteles;
3. Įvairius tiesmetrinius apdailinius gaminius, tokius kaip: Apdailos juostelės, išoriniai kampai, vidiniai ir kt.
4. Lauko apdailinius gaminius: terasines lentas ir lauko dailylentes;
5. Medžio masyvo grindines lentas;
6. Tiekiame ruošinius kitiems gamintojams.

Juodalksnio dailylentės
Juodalksnio išorinis kampas
Termo pušies terasinės lentos rifliuotos

Daugiau galite rasti skiltyse:

Įmonė savo veiklą pradėjo 2000 m. kaip tarinių lentelių padėklams gamintoja, vėliau persiorentavo į aukštos kokybės medienos ruošinių gamybą.

ELODENA 2000 m. gamybą pradėjo Karališkių km., Šakių rajone, kur tęsė veiklė iki 2011 m. Vėliau persikėlė į Jurbarko miesto pramoninį rajoną, čia dirba iki šiol. Veiklos pradžioje įmonė gamino lenteles padėklams, bet didėjant gamybinei patirčiai, augant darbuotojų skaičiui ir tobulėjant įrengimams, pakeitė kryptį ir perėjo prie sudėtingesnės ir daugiau žinių reikalaujančios srities – medienos ruošinių gamyba.

Perėjus prie ruošinių gamybos, bendrovė pradėjo tiekti pjautinę žaliavą didiesiems pirties apdailinės medienos gamintojams ir pati gaminti vidaus ir pirties apdailos produktus vietinei rinkai. Praėjus jau beveik 20 metų nuo ELODENA įkūrimo, įmonė ir toliau sėkmingai vykdo savo veiklą ir ieško naujų galimybių apdailinės medienos gamybos versle.

SUSISIEKITE SU MUMIS
JUMS RŪPIMAIS KLAUSIMAIS

Jeigu turite klausimų, jūs visada galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais arba užpildę formą žemiau. Į užklausas atsakysime per 1-2 darbo dienas.

Privatumo politika           Kontaktai           Informacija parsisiuntimui           Užklausos forma medienai           Karjera